Кластерні файлові системи (v 1.01.00 переклад альфа версія)

ІМ'Я

fence_gnbd - Агент захисту вводу/виводу для GFS кластеру поверху GNBD

ВИКОРИСТАННЯ

   **fence_gnbd** [_OPTION_]...

ОПИС

fence_gnbd є агентом вводу/виводу, що використовується при роботі GFS поверху GNBD. Використовуючи програму gnbd import(8) він вказує GNBD серверу ігнорувати ввід/вивід з вказаної машини.

fence_gnbd приймає опції з командної стрічки так само добре, як і з стандартного вводу. fence node пропускає опції через стандартний ввід коли запускає агента. fence_gnbd можна запускати безпосередньо в командній стрічці, що корисно для відлагодження та тестування.

ОПЦІЇ

-h : Видруковує коротеньку інструкцію, що описує допустимі опції та припиняє роботу.

-m : Включає багатошляховий стиль захисту. При багатошляховому стилі захисту, якщо fence_gnbd не може доступитись до kgnbd_portd процесу на вузлі gnbd, він захистить від вводу/виводу цей вузол. Це необхідно для впевнення у відсутності можливостей клієнту з заблокованим вводом/виводом доступитись до масиву даних через цей сервер.

: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Багатошляховий стиль захисту мусить використовуватись вузлами коли вони працюють з багатошляховим об'єднанням GNBD пристроїв.

-q : Тихий режим, без виводу.

-s node : Вказує клієнтську машину для захисту вводу/виводу gnbd.

-t node

: Вказує ім'я серверу з якого здійснюється захист вводу/виводу для клієнта gnbd. Якщо опція не вказана вказаний клієнтський вузол gnbd буде захищений від операцій над всіма серверними вузлами, з котрих імпортуються GNBD машиною з котрої запущений fence_gnbd. Використання опції -t дуже рекомендується. Опція -t може використовуватись не одноразово для захисту клієнта від операцій на багатьох серверах.

-V : Виводить інформацію про версію та припиняє роботу.

ПАРАМЕТРИ СТАНДАРТНОГО ВВОДУ

agent = < param >

: Опція використовується fence node(8) та ігнорується fence_gnbd.

ipaddr = < clustername >

: Ім'я вузла кластеру для захисту (обов'язкове)

nodename = < clustername >

: Ім'я вузла кластеру для захисту (обов'язкове)

servers = < hostname [ hostname ... ] >

: Перелік серверів розділених пробілом з котрих захищається клієнт, можна вводити їх імена чи IP адреси.

option = multipath

: Включає багатошляховий стиль захисту.

: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: При використанні багатошляхового стилю захисту, якщо процес kgnbd_portd серверного вузла gnbd є не доступний, він захищається все одно. використовуючи відповідний метод захисту. Це значить, що коли клієнт захищений від вводу/виводу будь який серверний вузол з переліку серверів, що не має працюючого модуля fence serv (котрий запускає kgnbd_portd) буде також захищений.

retrys = < param >

: Кількість спроб під'єднатись до серверу після невдалої спроби, перед тим як захистити сервер. Параметр допустимий тільки при використанні багатошляхового стилю захисту (описаний вище). По замовчуванню 3.

wait_time = < param >

: Проміжок часу затримки, в секундах, між спробами відновити зв'язок. Параметр допустимий тільки при використанні багатошляхового стилю захисту (описаний вище). По замовчуванню 2.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

fence(8), fenced(8), gnbd import(8).