НАЗВА

ccs - Система Налаштування Кластерів.

ОПИС

Середовище кластеру зі спільними ресурсами містить інформацію, коректність якої сильно впливає на нормальну роботу, і ця інформація мусить бути доступною на кожному вузлі кластеру. До такої інформації відносять: імена вузлів з яких складається кластер, метод захисту вводу/виводу, та багато іншої. CCS є системою, що робить можливим отримання вузлам кластеру необхідної інформації.

ОГЛЯД

Нище описано кілька кроків, які потрібно пройти, щоб отримати працююче середовище CCS.

Крок 1

: Вибір імені кластеру. Дуже важливо визначити ім'я кластеру з самого початку. Ім'я кластеру зв'язує ім'я зі спеціальними ресурсами, що можуть розповсюджуватись машиною, яка є членом тільки того самого кластеру.

Крок 2

: Створення директорії /etc/cluster.

Крок 3

: Створення файлу налаштувань etc/cluster/cluster.conf, згідно сторінки підручника cluster.conf(5), на одному з вузлів кластеру.

Крок 4

: Запустити ?ccsd і тестувати cluster.conf, використовуючи ?ccs test. Якщо ви ще не запустили менеджер кластеру, мусите використовувати для запуску ?ccs test(8) опцію ’'force’'.

Якщо трапляється зупинка під час завантаження файлу налаштувань, ?ccs test виводить помилку "ccs_connect failed: No data available" та записує в журнал /var/log/messages наступне: "Unable to parse /etc/cluster/cluster.conf".

ФОРМАТ ФАЙЛУ CCS

Дивіться cluster.conf(5)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

?ccsd(8), ?ccs tool(8), ?ccs test(8), cluster.conf(5)