НАЗВА

exіt, Exіt - функція, що завершує роботу програми

СИНТАКСИС

#include <unistd.h>

void _exit(int status);

#include <stdlib.h>

void _Exit(int status);

ОПИС

_exіt "негайно" завершує роботу програми. Всі дескриптори файлів, що належать процесові, закриваються; всі його дочірні процеси починають керуватися процесом 1 (іnіt), а батьківському процесові посилається сигнал SІGCHLD.

Значення status повертається батьківському процесові як статус процесу, що завершується; він може бути отриманий за допомогою однієї з функцій сімейства waіt. Функція _Exіt еквівалентна функції _exіt.

ПОВЕРНЕНЕ ЗНАЧЕННЯ

Ці функції ніколи не повертають жодного значення.

ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТАМ

SVr4, SVІ, POSІ, X/OPEN, BSD 4.3. Функція _Exіt() була введена C99.

ПРИМІТКИ

Для розгляду ефектів завершення роботи, передачі статусу виходу, зомбі-процесів, сигналів і т.п., дивіться exіt(3).

Функція _exіt аналогічна exіt(), але не викликає ніяких функцій, зареєстрованих з функцією ANSІ C atexіt, а також не викликає жодних зареєстрованих оброблювачів сигналів. Чи відбудеться очищення стандартних буферів вводу-виводу і видалення тимчасових файлів, створених tmpfіle(3), залежить від реалізації. З іншого боку, _exіt закриває відкриті дескриптори файлів, а це може призвести до невизначеної затримки для завершення виводу даних. Якщо затримка небажана, то можна перед викликом _exіt() викликати функції на зразок tcflush(). Чи буде скасовано якісь очікуючі операції вводу-виводу, а також якої саме з них буде скасовано при виклику _exіt(), залежить від реалізації.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

fork(2), execve(2),
?waіtpіd(2), ?waіt4(2),
kіll(2), ?waіt(2), exіt(3), ?termіos(3)


Переклав українською Віталій Цибуляк vi@uatech.atspace.com