НАЗВА

chfn - змінює справжнє ім'я користувача та інформацію про нього

ЗВЕДЕННЯ

chfn [-f повнеім'я] [-r номеркімнати] [-w робтелефон] [-h домтелефон] [-o інше] [користувач]

ОПИС

chfn змінює інформацію про повне ім'я користувача, його офісний телефонний номер, офісне розширення та домашній номер телефону. Ця інформація типово виводиться програмою finger(1) і подібними. Звичайні користувачі можуть поміняти поля з інформацією тільки власного рахунку, надкористувач - усіх. Також тільки надкористувач може скористатися з прапорця -o, щоб змінити неозначену ділянку поля GECOS (інше).

Єдине обмеження, накладене на зміст полів, полягає в тому, що вони не можуть містити керівних символів, ком, двокрапок або знаків рівності. Поле GECOS не має таких обмежень і використовується для збереження інформації, використовуваної іншими додатками.

Якщо жодну з цих опцій не обрано, chfn оперуватиме в інтерактивному режимі, повертаючи користувачеві підказку з поточними значеннями вказаних полів. Введіть нове значення, щоб змінити поле або залиште рядок пустим, щоб зберегти поточне. (Поточні значення будуть вказані між парою квадратних дужок.) Без жодних опцій, chfn діятиме стосовно поточного користувацького рахунку.

ФАЙЛИ

/etc/passwd - інформація про користувацькі рахунки

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

chsh(1), ?passwd(5)

АВТОР

Julianne Frances Haugh jockgrrl@ix.netcom.com