В піктограмах:

бажано зробити прозорий фон, або можна і змінити на більш підходящі...

А для чого?

Щось ніяк не можу зрозуміти. Дана сторінка - це розширений варіант головної, чи все вище (нижче) перелічене мало б стосуватись лише Gentoo?

--miwa, сисоп 15:40, 22 червень 2006 (EEST)

Виправлення недоліків головноїї...

Дана сторінка має на меті виправити наявні на сьогоднішній день недоліки "незручної" невігації головної сторінки. Коли, колись буде розвинена система підрозділів і із головної сторінки буде зручно здійснювати навігацію по статтях вікі то сторінку Gentoo, я або хтось інший підправвимо, щоб вона краще підходила для вирішення тих завдань які тоді складуться, а поки цю сторінк не зачіпайте, а кращіше розділ Debian розвиньте....

--Svyat 21:54, 23 червень 2006 (EEST)

Зрозуміло

Та я дану сторінку й не мав на увазі чіпляти. Просто цікаво стало - ніби головна, а ніби й ні. Ніби конкретний дистрибутив, а схоже й на загальну...

Щодо індексу Дебіен... Та немає там наразі що індексувати - FAQ та man apt(itude) ось і весь тобі матеріал :о( Я вже казав - не навігація наша головна біда, а кількість і якість доступних матеріалів.

--miwa, сисоп 17:21, 26 червень 2006 (EEST)

Не минуло й півроку

Отож, не минуло й півроку, а вміст сайту таки вдалось прив'язати до головної. А, відповідно, далі постає (окрім усього іншого) й питання про доцільність обговорюваної сторінки бути такою, як вона є зараз.

Якщо, на вашу думку, головна все ще не відповідає тому, чим вона має бути, то критика радо вітається (бажано в обговоренні головної). І все ж просив би вас підлаштувати дану сторінку саме під документацію, що стосується Дженту.

--miwa, сисоп 21:00, 7 листопад 2006 (EET)