щодо правопису: на початку я вирішив вживати літеру "ґ" дуже помірковано; тепер в примітках з*явилися "ориґінали", що викликає певний орфографічний дисонанс. По закінченні (більш-менш) чистової версії перекладу (планується десь в кінці вересня - зовсім не маю часу на вичитку, хоча чернетка була фактично закінчена мало не півроку тому) планую переглянути весь текст і уніфікувати правопис - ще не зовсім певен в яку сторону, але останнім часом більше схиляюся до активнішого застосування літери "ґ": "г" у грецизмах ("програма"), а "ґ" - словах лат. походження ("арґумент") --?Kuzma 00:45, 4 серп 2005 (EEST)

Є в мене словник-довідник вживання цієї літери, можу перетворити його на скрипт і викласти в веб. Дається кавалок тексту на вхід, видається виправлений кавалок. -- JaFd

Якщо матимете можливість - то закиньте його десь на сайт, або перешліть мені на ел. пошту; хотів би подивитися, що то за диво. Можете не перетворювати його на скрипт, якщо не маєте часу/бажання. --?Kuzma 06:23, 11 серп 2005 (EEST)

Він паперовий, так що... доведеться перетворити. --Ярослав Федевич 15:27, 11 серп 2005 (EEST)

хто автор і які принципи вживання літери ґ (бо ж кожен пише, як хоче)?