Це -- лише старт.

На основі цієї статті хотілося б мати глоссарій термінів. Причина проста -- в одному пакеті -- терміни мають співпадати!

--
Adiel

Image (gimp,kpaint,gthumb) / Зображення / Малюнок(gthumb,WinXP)

"Малюнок" слід однозначно викинути, оскільки image є ширшим поняттям (фото -- це зображення, але не малюнок). Thumbnail -- мініатюра.

--Ярослав Федевич 15:54, 24 Бер 2005 (EET)

Форматуваня

  • вікі таблиця чи преформатування?
  • Accel

  • Адреса

  • Файл
  • Правка
  • _Вигляд

k ilya 22:26, 24 Бер 2005 (EET)


Останній варіант.

І -- не таблиця, а перелік. Я показав, який. Якщо коментар не викликатиме заперечень, він з часом прибиратиметься.

Прошу пробачення за те, що отак звів нанівець результат, можливо, кропіткої праці з перетворення преформату в таблицю, але ми (jaroslaw@ (ваш покірний слуга) та adiel@ (супроводжує наразі цей глосарій)) лиш позавчора обговорили це питання, а я тільки тепер діставсь до каналу.

--Ярослав Федевич 01:08, 28 Бер 2005 (EEST)


Ага! коментар прибиратиметься не тут, ні :) А те, що в переліку йде після // --Ярослав Федевич 01:09, 28 Бер 2005 (EEST)

Undo/Redo/Repeat

Може, хлопці з ООо помилились або що, але нам їх помилку повторювати не слід. Тому Undo ніколи не повинне перекладатись як "повторити", хай навіть все горить, бо всюди в інших місцях воно є замість Redo. Мої суб'єктивні дві копійки: я встиг звикнути до Гімпа, котрий був першою для мене (ще в постаті 1.2.щось) програмою, інтерфейс якої був перекладений практично повністю :-) Так що добра чи погана, а традиція...

--Ярослав Федевич 10:46, 28 Бер 2005 (EEST)