Яку версію ?Bash beginners guide ви перекладаєте?
Останню 1.6? Чи продовжуєте переклад версії 1.4 початий ?User:Uj?
Краще перекладати останню версію, відповідна перекладу версія має бути вказана на початку сторінки

k ilya 19:38, 16 Трав 2005 (EEST)

Вилучення

--Svyat 00:00, 21 лютий 2006 (EET)

Навіщо Ви вилучили статтю "Contents:Scientific Programs:Wanted" коли є якась некоректність у заголовку то требабуло її переіменувати... Скиньте зміст тієї статті у Proglist коли це ще можливо. І про нову політику іменування статей повідомте десь, щоб непорозумінь не було!

Я переглянув вилучену статтю і ще раз упевнився в тому, що її вилучено правильно.

На всякий випадок говорю (нагадую?), чим сайт є: збіркою документації, навчальних посібників з вільних програм для Unix/Linux.

І нагадую, чим він не є: каталогом посилань, каталогом програм, архівом для програмних проектів, персональним блогом. --Ярослав Федевич 16:20, 20 лютий 2006 (EET)


Там проги були всі GPL-ні, під Лінукс, самі найвільніші. Я до кожної планував написати короткий опис та маленький приклад, а то більшість про існування таких прог і їх можливостей навіть не здогадується... --Svyat 00:00, 21 лютий 2006 (EET)

DHCP сервер

Була стаття та пропала ?DHCP сервер

Додав її до ?іншого. Відразу пояснюю чому саме туди, а не до ?Дженту - дана стаття підходить практично до всіх дистрибутивів; там немає специфічних для Дженту моментів. --miwa, сисоп 15:11, 11 листопад 2006 (EET)

Я бачив і тепер знаю свою проблему в lynx лінк ?DHCP сервер відкривається нормально, а Konqueror-3.5.2 виводить чисту сторінку???

Розібрався, була погана зсилка, дякую що виправили, а Konqueror брав сторінку з старого кешу.. Тепер добре ;)

SPAM =

Подивіться http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1164970178 Мені здається на часі вмикати протиспамові фільтри. Придивіться до http://meta.wikimedia.org/wiki/Anti-spam_Features#Spam_cleanup_script

?213.227.217.211 12:16, 7 грудень 2006 (EET)

Бачив. Просто ніяк руки не дійдуть - особливість моєї роботи зокрема і в тому, що в грудні я сплю дуже мало і їм де прийдеться - багато роботи це дуже слабо сказано. А робити щось похапцем і потім переробляти - також не найкращий варіант.
Тим не менш, спасибі за лінк; обіцяю взятись за нього (та й за проект в цілому) як лише звільнюсь і маю велику надію, що це буде ще цього року :о)

--miwa, сисоп 12:40, 8 грудень 2006 (EET)

Forbidden

У Вас параноїдальна спаморізка:

Forbidden
 You don't have permission to access /dlou/index.php on this server.
Apache/1.3.37 Server at docs.linux.org.ua Port 80

Але до деяких статтей пускає...

Зважаючи на те, що "Вас" написано з великої літери, звертаєтесь ви до мене особисто. На жаль, ДЛОУ в числі інших сайтів знаходиться під протекцією Михайла Шигоріна і технічні моменти функціонування сайту - це швидше до нього.

З приводу спаморізки - таки правда. Особисто іноді маю клопіт, якщо вдома перекладу якийсь трохи більший шмат тексту, а потім пробую закинути на сайт - іноді не пускає :о(

--miwa, сисоп 19:55, 26 березень 2007 (EEST)