Велика подяка за вклад у розвиток сайту! --Ярослав Федевич 11:23, 25 Лют 2005 (EET)

це я з Вікіпедії прийшов, де досвіду набирався :) k ilya 17:15, 25 Лют 2005 (EET)

Про ієрархію категорій можете забути. Деревовидна структура в Медіавікі як мінімум не вписується.--Ярослав Федевич 17:40, 30 Бер 2005 (EEST)

??? k ilya 23:05, 30 Бер 2005 (EEST)


Я про категоризацію "Головна", "Задачі" й так далі. Це буде неефективно, тим більше, що категорії не створюють ієрархію, це радше спосіб групувати по-різному ту саму лінійну множину документів.

категорії задають частково впорядковану систему підмножин (алгебраїчну решітку) :) Краще мати структуру, ніж не мати k ilya 23:52, 30 Бер 2005 (EEST)

Але макет структури якось попередньо побачити можна? Просто щоб не було зайвих рухів тілом, як щось будемо міняти, бо бекапи повиростають до неймовірних розмірів... А мені їх ще тягати до себе локально == трафік... --Ярослав Федевич 00:31, 1 Квіт 2005 (EEST)

Справді у нас ще замало статей. Спробую зробити накид... k ilya 01:08, 1 Квіт 2005 (EEST)

Подвійне вибачення

Подвійне вибачення

Відразу двічі "даруйте". По-перше за затримку із відповіддю: був секретарем на першості України з вільної боротьби і не мав часу навіть на телефонні дзвінки відповідати :о(. А по-друге за те, що, можливо, невірно відправляю вам повідомлення. Я, на жаль, не знайшов можливості відправити особисте повідомлення учасникові. То ж пишу сюди.

Отож, я перекладаю останню з доступних он-лайн весій. Цебто 1.6. Пробував звязатися з автором початку перекладу, але він не відповідає на мої листи то ж припустив, що робота зупинилась на тому етапі, котрий я застав на сайті. Про переклад цього посібника іншими користувачами нічого не чув. Ось власне і все. Якщо у вас є більше інформації, буду дуже радий про це дізнатись :о)

miwa

А от ображати не треба.

http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1237379508/5#5

Ось цім повідомленням ви образили особисто мене, бо адміністратором LOU наразі є я та Михайло Даниленко. Жоден з нас, вас не зачіпав, вам було видано попередження за флейм модераторами. Це по-перше, по-друге, вас ніхто не банив, користувач, швидше за все, був втрачений через збій на сервері (security-фіча XFS).

Отже, я вимагаю публічного вибачення за подібні слова (ще й з помилками написані) щонайменше перед Михайлом. Показувати який ви "крутий" треба справою, а не називаючи інших "лузерами". Рівень адміністратора Wikipedia не є достатнім досягненням, щоб вважати себе вищим за інших. Я маю root-привілеї на цьому сервері і працює він зараз, зокрема, завдяки тому, що я витратив на нього чимало особистого часу. Але я не кажу що хтось інший - лузер.

приношу Вам і Михайлу щирі вибачення. я не пам'ятаю щоби мав якісь конфлікти з Вами. Про відмінності між адміністраторами і модераторами, мабуть, я не знав. Взагалі той конфлікт уже дуже давній :)

--k ilya 17:22, 11 вересня 2010 (UTC)