Щоб зменшити розмір статті І зробити іі більш читабельною потрібно викинути з неї скрипти. Я шукаю сайт інету для розміщення цих скриптів (архів 13Кб). Якби цей сайт підтримував вже аплоад!!!

Аплоуд

  • По-перше, вже зроблено... Є аплоуд.
  • По-друге, буде добре, якщо коментарі до скриптів будуть перекладені. Що-що, а це зробить статтю читабельнішою. А архів зі скриптами можна подати як окремий варіант.

--JaFd 13:41, 30 Лип 2004 (EEST)

Аплоуд

Всі скрипти виніс з статті в архів на :

http://prdownloads.sourceforge.net/monitoring/monitoring.tar.bz2?use_mirror=cesnet

Тут дозволяють нормальні файли аплоадити (*.bz2), а не порно тільки (jpeg,jpg...)!!! Зрозуміло чому всі коментарі в скріптах і документація будуть англійською. А раптом якийсь росіянин захоче ними скористатись:))). Якщо дозволять хостинг то будемо жити на http://prdownloads.sourceforge.net/monitoring/ так що заходьте ;)

--Svyat 01:17, 14 Серп 2004 (EEST)

Хостинг

Хостинг дозволили! Ура!!! Всі бажаючі хакери можуть приєднуватись до проекту: http://monitoring.sourceforge.net/ Будь яка критика і зауваження сприймаються любязно.

Дві однакові статті

Одне велике прохання: вирішити, що актуальніше: ?Моніторинг материнських плат чи ?Моніторинг роботи системи й залишити щось одне. В мене зараз не надто багато здоров'я (маю надію, тимчасово), щоб уважно вичитати обидва документи, тому, якщо я робитиму це рішення за Вас, то робитиму його з заплющеними очима... :)

--Ярослав Федевич 22:50, 20 Вер 2004 (EEST)


Дві однакові статті...

Статті хоча були зовні дуже подібні та все таки описувались в них зовсім різні речі... В моніторингу плат описувалось як здійснити моніторинг фізичних параметрів (температури, напруги...), а в статті Моніторинг системи говорилось про роботу процесорів, памяті, дисків... Я прислухався Вашої поради і, щоб Вас це не дратувало обєднав статті в одну. Бажаю Вам як найшвидшого виздоровлення!!!

--Svyat 00:59, 21 Вер 2004 (EEST)


Re: дві однакові статті

Дякую.

--Ярослав Федевич 16:13, 22 Вер 2004 (EEST)


Я згадав, що я запихаю в коментарі форматування, яке не підтримую наприклад

.TH LILO 8 "08 Січня 2001"

k ilya 10:54, 2 грудень 2005 (EET)

Ну те що в кожного свої оригінальні правила форматування манів я знаю. При написанні програми авто генерації манів користався принципом відобразити ман подібно до результату форматування на вікі тому коментарі відобразились коментарями.

Необхідно визначитись з мінімальним стандартом манів на вікі:

  1. перша стрічка статті повинна містити заголовок ману (те що відображається посередині в горі при перегладі манів) і обов'язково в дужках "()" після заголовку версію англійського оригіналу з якого здійснено переклад, можна і версію українського перекладу. Версії відображатимуться внизу посередині.

  2. За бажанням автора перекладу всамому вкінці після ==ПЕРЕКЛАД== чи спочатку у коментарях.

  3. Ну і добре було б написати приблизні поради форматування щоб уберегтися від зайвого над ускладненого коду вікі.

--Svyat 16:21, 2 грудень 2005 (EET)

Людина з газетою

Святославе, а звідки те фото взяте? Не хотілося б мати проблем із копірайтом. (Забув підписатись. --Ярослав Федевич 19:37, 14 лютий 2006 (EET))

Про проблеми копірайту подумав тільки після твого зауваження. Я напевно на ту фотку вже не натраплю... це просто неможливо :( ось подібне щось: ?newspaper.jpg, але я знайшов ще кращу і тепер з родоводом :)))

?tux.gif

її і використаємо, якщо не буде нових заперечень.


Ну, в нас не філіал LinuxGazette (хоча б якби...). А цей пінгвін якраз є символом LinuxGazette, загальновизнаним (я сам його спершу ввіткнути хотів, через це й передумав).

Сам розділ створений на випадок, якщо хтось почне перекладати "короткі статті й огляди" на кшталт таких, якими Олександр Кравчук щедро частує нас у новинах ЛОУ. --Ярослав Федевич 00:17, 15 лютий 2006 (EET)


Щодо логотипу розділу: ну і що, що здертий з Лінукс Газети? Мені здається, що по тематиці розділу дуже підходить (сама ідея пінгвін з газетою, журналом), от тільки потребує обов'язкового переформатування: потрібно трохи зменшити та зробити прозорим фон, може навіть краще зробити його чорнобілим, так як у інших...

А що до тематики то така стаття як "дресурра" та подібні туди дуже підходять і такі там потрібні обов'язково, а "Як не теба писати статті" можна й викинути... Може трапиться щось цікаве у "Лінукс газеті" то перекладеться, щоб виправдати логотип...

Завантажив іконки для розділу "Філософія ВПЗ" — Whats-gnu-small.png та "Сторінки підручника" — man.png по змозі прозьба виправити головну сторінку.

--Svyat 09:52, 15 лютий 2006 (EET)