НАЗВА

intro - введення до функцій бібліотеки

ОПИС

Цей розділ описує всі бібліотечні функції, за винятком описаних у розділі 2, останні втілюючи системні виклики. Існують різноманітні групи функцій, які можна ідентифікувати за літерою, яка добавляється до номеру розділу:

(3C) : Ці функції, так само як функції з розділу 2 і розділу 3S являються частиною стандартної бібліотеки C - libc, що будуть використані ?cc(1) за замовчуванням.

(3S) : Ці функції являються частиною бібліотеки ?stdio(3) (стандартного вводу-виводу). Вони є також частиною стандартної бібліотеки C, libc.

(3M) : Функції з цим позначенням є частиною арифметичної бібліотеки libm. Вони використовують компілятором FORTRAN, ?f77(1), за замовчуванням, але не ?cc(1), C компілятором, якому потрібно для цього вказати додаткову опцію -lm.

(3F) : Ці функції є частиною бібліотеки FORTRAN - libF77. Опції компілятора (f77) не обов'язкові для того щоб вживати їх.

(3X) : Різноманітні спеціальні бібліотеки. Сторінки посібника, у яких описані їхні функції, вказують також, до якої бібліотеки кожна з функцій належить.

АВТОРИ

Дивіться в заголовках вихідних текстів сторінок посібника, стосовно авторів і авторських прав. Зауважте, що в різних сторінках ця інформація знаходиться в різних місцях.