Українізоване KDE 3.3.

KDE (K Desktop Environment) - це вільне стільничне середовище і платформа для розробки, базована на бібліотеці Trolltech ?Qt. KDE написане та підтримується командою, що складається з програмістів зі всього світу, які роблять внесок до розвитку вільного програмного забезпечення.

KDE - це більше ніж типовий менеджер вікон. KDE містить великий набір програм та документації які змінили відношення до *nix систем, як до серверних систем. Маючи стабільний фундамент, що базується на надійності Unix, цей проект забезпечує простоту користування та єдиний зовнішній вигляд програм, що робить дуже зручним та простим використання Unix систем навіть для недосвідченого користувача.

Для програміста KDE пропонує дуже зручні компоненти, які дозволяють просто та швидко розробляти нові програми. Це досягається завдяки повторному використанню коду, зручним засобами зв'язку між програмами (KPart, dcop та ін).

Ніяка єдина група, компанія або організація не контролює джерельні тексти KDE. Заохочуються будь-які внески до розвитку KDE. Ви не мусите бути програмістом, для того, щоб бути членом Команди KDE. Ви можете приєднатися до національних команд, що перекладають інтерфейс програм. Ви можете забезпечувати користувачів графікою, темами, звуками та вдосконаленою документацію. Вам вирішувати!

Ресурси Інтернет