Простори назв - геть?

На даний момент на сайті заведено кілька просторів назв, котрі мали на меті полегшити керування різнорідними проектами - щоб вони водночас кожен мали свої особливі відмітки, команди, способи відображення і т.п. і водночас були частинами ДЛОУ.
Проте за останній рік реального просування у цьому напрямку я так і не побачив: робота над перекладом ООо2 заглохла; переклад сторінок підручника вписався у існуючу структуру і теперішні лінки штибу Man:Manx/command.x лише ускладнюють навігацію (спершу написав нафігацію - так мабуть навіть правильніше було б ;) ).
Окрім того, маємо клопоти з спеціальними сторінками (лінки штибу "Найдовші сторінки"), змінною NUMBEROFARTICLES і т.д., котрі вперто не хочуть працювати з поточними просторами назв.

Враховуючи вищесказане пропоную відмовитись від просторів назв як від ідеї, що не себе оправдала.

--miwa, сисоп 17:38, 11 квітень 2007 (EEST)

Головні сторінки

Чинна ?Головна стаття неодноразово піддавалась критиці (наприклад, ?тут чи ?тут), так що, НМД, є сенс її трохи переробити. Схему я намалював тут і хотів би почути її критику чи схвалення.

Окрім того, вартувало би всі індексні статті кожного з розділів, що ведуть з головної, привести до одного вигляду, бо аскетичний Дебіен, детальний Дженту, вікі-правильний ЛДП створюють зовсім вже негарне враження про проект в цілому.
Тому рекомендації про загальний стиль також були б доречними. Я б пропонував виробити щось середнє між Дженту та ЛДП. Будуть інші думки?

--miwa, сисоп 17:38, 11 квітень 2007 (EEST)

Очищення

Оскілька остання правка цього обговорення була у грудні 2005 року, я взяв на себе сміливість очистити його для подальної роботи. У разі потреби дізнатись, що тут було раніше до ваших послуг кнопка "Історія" у верхній частині сторінки.

--miwa, сисоп 17:38, 11 квітень 2007 (EEST)

Покращення

miwa -- сайт покращувати колись треба безумовно, але без різких рухів та і чи час сьогодні.. Розділи Програмування, Адміністрування та щось типу "прикладного програмного забеспечення" додавай, вони необхідні. rpm дистри варто додати, але коли бодай одна людина попросить... Не варто обмежувати наприклад розділ Адміністрування одним рівнем, там можна зробити також посилання на підрозділи Мережі, RFC, та інші... Також очевидно не варто старатись привести всі розділи до одного формату в деяких просто різне призначення... варто брати краще з існуючих розділів та переносити в інші чи нові, робити пошук чогось свіженького, але попростіше. Простори назв краще не рухати, просто ними можна не користуватись кому не хочеться...

Безумовно, що всередині розділи мали б ділитись якимсь чином щоб в результаті отримати просту і зручну в користуванні структуру. Малось на увазі інше - їхнє зовнішнє оформлення надто відрізняється одне від одного.
Щодо просторів назв - я їх точно не рухатиму, просто пропоную відмовитись від їх використання, поки в тому не виникне реальної потреби.
І непогано було б підписувати свої повідомлення.

--miwa, сисоп 20:00, 13 квітень 2007 (EEST)

ПЕРШОЧЕРГОВО

Деякі розділи з DLOU ідуть у видання в одну збірку. Конкретно це:

iceB

<http://docs.linux.org.ua/dlou/index.php/Iceb/Вступ>.
<http://docs.linux.org.ua/dlou/index.php/Iceb/Запуск_системи_в_експлуатацію>.
<http://docs.linux.org.ua/dlou/index.php/Iceb/Опис_комплексу_систем_автоматизованого_бухгалтерського_обліку>.
<http://docs.linux.org.ua/dlou/index.php/Iceb/СЕРВЕРНА_ЧАСТИНА>
<http://docs.linux.org.ua/dlou/index.php/Iceb/Локалізація_системи>.

Iptables

<http://docs.linux.org.ua/dlou/index.php/Iptables_-_мережевий_екран_(netfilter_firewall)/Вступ>
<http://docs.linux.org.ua/dlou/index.php/Iptables_-_мережевий_екран_(netfilter_firewall)/Порядок_проходження_таблиць_і_ланцюжків_netfilter/iptables_мережевими_пакетами>
<http://docs.linux.org.ua/dlou/index.php/Iptables_-_мережевий_екран_(netfilter_firewall)/Приклади>

Є велике бажання видавців включити http://docs.linux.org.ua/dlou/index.php/%D0%92%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%BF%D0%BE%D1%88%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%B2%D1%96%D1%80%D1%83%D1%81%D1%83_Clam_AntiVirus тому хто хоче може довести статтю по ClamAV до якогось прийнятного вигляду.

До всіх величезне, першочергове, прохання хто має час вичитати їх і виправити коли щось не так...

Видаці в свою чергу обіцяли викласти деякі розділи своїх книг на цей сайт.. так, що співпраця може бути корисна і вигідна всім.

Також ДУЖЕ велике прохання нормально зробити опцію "Print" (&printable=yes) щоб вона давала чистий html код сторінки без всіляких шапок, посилань "[ред.]", бо я з нього конвертуватиму у формат потрібний видавцю...

Наприклад

wget -c <http://docs.linux.org.ua/dlou/index.php/Iceb/Опис_комплексу_систем_автоматизованого_бухгалтерського_обліку.&printable=yes>

Ну, з приводу першочерговості я б не вашому місці не був такий переконаний - сумніваюсь, що те, що є першочерговим для вас, чи для мене, чи ще для когось, є першочерговим для спільноти.
З приводу printable=yes - свого часу при перекладі манів Славік Федевич робив щось наподобі action=raw, чи щось таке. Синтаксис точно вже не пригадую, але ідея та ж сама. Пошукайте десь по обговореннях, чи самого Славіка спробуйте десь відкопати (його останнім часом важно онлайн виловити).

--miwa, сисоп 20:11, 13 квітень 2007 (EEST)

Дякую! http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1132780258/#4 ?action=raw рулить, але ще маленька проблемка залишається: http://docs.linux.org.ua/dlou/index.php/Man?action=raw

Forbidden
Raw pages must be accessed through the primary script entry point.

Додайте Спеціальні:Export/ перед назвою потрібної сторінки. Тобто http://docs.linux.org.ua/dlou/index.php/%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96:Export/Man. Якщо такий варіант вас не влаштовує, можливо http://meta.wikimedia.org/wiki/Help:Export стане в нагоді.

--miwa, сисоп 17:38, 16 квітень 2007 (EEST)