Чому не Perl?
Якщо ви ще досі не знаєте, Perl – це інша дуже популярна інтерпретована мова програмування з відкритим кодом.
Якщо ви колись пробували написати велику програму на Perl, то ви відповісте на це запитання самотужки! Іншими словами, програми на Perl легкі доти доки вони залишаються невеликими і не покидають рівня невеликих хаків та скриптів "просто щоб працювало". Однак вони швидко стають незручними як тільки ви починаєте писати більші програми (і говорю це зі свого власного досвіду написання великих програм на Perl для Yahoo).
В порівнянні з Perl програим на Python однозначно протстіші, зрозуміліші, їх легше писати, і таким чином їх легше супроводжувати, вони більш зрозумілі. Я захоплюся і щоденно використовую Perl, але, коли я починаю писати програму я завжди починаю мислити в термінах Python, тому що це стало таким природним для мене. Perl пройшов (NB!) крізь таку велику к-ть змін і хаків, що здається ніби він сам один великий хак. Прикро, але черговий (NB!) Perl 6 здається не зробить жодних вдосконалень в даному напрямку.
Єдина і дуже значна перевага (на мою думку) – Perl має величезну CPAN (http://cpan.perl.org) бібліотеку. CPAN – це величезне зібрання модулів для Perl яке просто вражає розум. З допомогю CPAN ви можете робити практично все що ви можете робити з комп’ютером. Одна із причин того, що Perl має більше бібліотек ніж Python це час. Perl існує довше ніж Python. Однак ця ситуація змінюється разом із зростаючим Ptyhon Package Index (http://pypi.python.org/pypi).