3. Що тепер?

Якщо Ви трохи такі як я, Ви будете дуже схвильованими, маючи вже Коха (Koha), і Ви захочете почати додавати матеріал до каталогу якнайскоріше.

На щастя для нас, пан Стівен Хедджес(Stephen Hedges) з публічної бібліотеки у Нельсонвілі(Nelsonville) написав допомогу по міграції. Його керівництво потрібне людям, які вже мають бази даних. Якщо Вам цього не треба, Ви залишаєтеся зі мною. Я радила б Вам читати його матеріал, так само як і керівництво по Коха (Koha). Я знаю, що це - велике читання, і Ви може не зі всім розберетеся, але мабуть якась частина буде зрозумілою.

Запустіть бібліотечний інтерфейс (який наразі ще як ‘зелений помідор’), виберіть ‘Параметри’ клацаючи на цьому слові один раз (знайдете його в кінці рядка зверху на екрані). Вдягніть Вашу думаючу кепку, згадайте старі добрі часи навчання бібліотечній справі. Якщо Ви не вивчали бібліотечну тему, - не зневіряйтеся. Все ще можна мати справу з Коха (Koha).

Важливо:

Дрібка часу, що витратите на цей крок, збереже цілу купу часу пізніше. Отже спершу думайте. Інтенсивно.

Після вибору параметрів, Ви зауважите, що Коха (Koha) рекомендує заповнювати ці таблиці у порядку їх появи, щоб отримати робочу Коху (Koha)

Прийміть це до уваги. Гаразд.