Джерело: Newbie Guide by BWS Johnson

BWS Johnson <mhelman НА illinoisalumni.org> Copyright © 2004, 2005 BWS Johnson

Цей документ відноситься до Koha та підпадає під Загальну Публічну Ліцензію (GNU) 2-гої чи вищих версій (http://www.gnu.org/licenses/gpl.html). Документи, що пов’язані з Koha можна відворювати та поширювати як цілі так і частинами, на будь-якому фізичному чи електронічному носії, лише щоб ця нотатка про авторське право була збережена на всіх копіях. Ви можете створювати похідні документи та поширювати їх за умови,

Похідний проект буде мати ту саму ліцензію чи ліцензію на проект документації Linux (http://www.tldp.org/COPYRIGHT.html). Включайте повідомлення про авторське право та, як мінімум, покажчик на використовувану ліцензію. Надавайте належне шанування попереднім авторам та основним помічникам.

Комерційне повторне розповсюдження дозволяється та стимулюється; проте, автор хотів би бути повідомленим стосовно подібних розповсюджень. Не береться жодного зобов’язання щодо вмісту цього документа. Використовуйте концепції, приклади та інформацію на свій власний ризик. Можливо, є помилки та неточності, що могли б зашкодити Вашої системі. Будьте обережні, і хоча це надзвичайно маловірогідно, автор(и) не беруть ніякої відповідальності. Всі авторські права зберігаються за їх власниками, хіба говориться інакше. Використання якогось терміну у цьому документі не потрібно розцінювати, як агітацію за яку-небудь торгову марку або ж службу. У згадуванні про певну продукцію чи марку не потрібно бачити прихильність до них.

Переклад:
2006-2007, 2005-04-03
dubyk

Історія переглядів: