Root

ROOT - система що надає об'єктно орієнтований каркас з усією функціональністю необхідною для утримання та аналізу надвеличезних масивів даних в дуже ефективний спосіб. Визначивши дані як деякі об'єкти, спеціалізований метод зберігання використовується для отримання прямого доступу до різних атрибутів вказаного об'єкту, без задівання блоку даних. Включаються гістограмні методи в 1, 2 та 3 вимірах, curve fitting, обчислення функцій, мінімізація, гарфічні та візуалізаційні класи дозволяють легко встановити систему для аналізу що може запитувати і обробляти дані інтерактивно чи в скриптовому режимі.

Завдяки вбудованій інтерпретаторній командній мові CINT C++, написання скриптів, макросів, чи програмування є все реалізоване на C++. Інтерпретатор дозволяє швидке виконання коду завдяки опусканню часу на компіляцію/лінкування. Він також надає чудове середовище для вивчення C++. Якщо потрібна більша швидкодія то інтерактивно розроблений макрос/скрипт можна перекомпілювати використовуючи звичайний компілятор C++.

Система розроблена таким чином що може опитувати базу даних паралельно на MPP машинах чи на кластері з робочих станцій. ROOT є відкритою системою що може динамічно розширюватись завдяки зовнішнім бібліотекам. Все вище перераховане робить ROOT найкращою платформою для побудови збірника даних, симулятора, чи систем аналізу даних

Вступ