Openvista

OpenVista є дуже ефективна, надійна, повнофункціональна Система Запису про Здоровя: Electronic Health Record (EHR) з підвищеною захищеністю та безпекою, підвищує клінічну ефективність та надає можливість до вдосконалення якості обслуговування.

Завдаки OpenVista, як вільної програми, прийшла революція в медицину давши всім медичним закладам можливість впровадити цю технологію для вигоди їх пацієнтам та їх бізнесу.

OpenVista складається з трьох компонентів:

  1. OpenVista Clinical Information System (CIS) - Комерційний кросплатформенний клієнт до серверів VistA (Veteran Affairs' VistA)
    Ліцензія MSPL
  2. OpenVista Server - створений на основі серверу VA FOIA VistA і включає корекцію дефектів і вибір клієнтів комерційних чи Medsphere.
    Ліцензія GPL
  3. Medsphere - Клінічна Інформаційна Система: Clinical Information System (CIS), для відображення інформації медичних серверів сумісних з системою запису про здоровя (Electronic Health Record (EHR)) VistA (Veteran Affairs' VistA). Демонстраційна версія (включає серверну) для популяризації розробки та тестування на клінічному рівні. Medsphere має ціль розробити вільну суспільну Medsphere OpenVista.
    Ліцензія GPL

Вступ