Внутрішня будова ядра Linux 2.4

Автор: Tigran Aivazian (tigran@veritas.com)

23 серпня 2001 р.

Переклад: Поберейко Андрія (andrew_ronin@mail.ru)

Вступ до ядра Linux 2.4. Найновішу версію цього документу завжди можна завантажити з http://www.moses.uklinux.net/patches/lki.sgml. У даний час цей посібник є частиною Проекту документації Linux (Linux Documentation Project) і також може бути завантажений у різних форматах з сайту http://www.linuxdoc.org/guides.html. Його також можна прочитати он-лайн (найновіша версія) за адресою http://www.moses.uklinux.net/patches/lki.html.

Ця документація є вільним програмним забезпеченням; Ви маєте право розповсюджувати його згідно з умовами Загальної публічної ліцензії GNU (GNU General Public License), опублікованої Фундацією вільного програмного забезпечення (Free Software Foundation) — версії 2 цієї ліцензії чи будь-якої пізнішої версії (на ваш вибір).

Автор цього документу працює старшим інженером ядра Linux у VERITAS Software Ltd і написав його з метою підтримки короткотермінових навчальних курсів/лекцій, які він читав у VERITAS. Подяка висловлюється Хуану Х. Квінтелі (Juan J. Quintela) (quintela@fi.udc.es), Франсісу Галіге (Francis Galiegue) (fg@mandrakesoft.com), Хакжуну Муну (Hakjun Mun) (juniorm@orgio.net), Метту Крейі (Matt Kraai) (kraai@alumni.carnegiemellon.edu), Ніколасу Дронену (Nicholas Dronen) (ndronen@frii.com), Самюелю С. Чесману (Samuel S. Chessman) (chessman@tux.org), Надіму Хасану (Nadeem Hasan) (nhasan@nadmm.com) за різноманітні поправки та пропозиції. Розділ «Сторінковий кеш Linux» написано Крістофом Хелвігом (Christoph Hellwig) (hch@caldera.de). Розділ «Механізми IPC» написано Расселом Уейтом (Russell Weight) (weightr@us.ibm.com) та Міньмінем Као (Mingming Cao) (mcao@us.ibm.com).

Зміст

  1. Завантаження
  2. Керування процесами й перепинами
  3. ?Віртуальна файлова система
  4. ?Сторінковий кеш Linux
  5. ?Механізми міжпроцесних зв’язків